• Fohow Faradoterapinis kaklo diržas

Naudojimas

Procedūros rekomenduojamos bet kokio amžiaus žmonėms. Procedūrų kiekis neribojamas, tačiau reikia atsiminti, kad didžiausias efektas pasiekiamas, kai seansai atliekami reguliariai.

Kaklo diržas turi būti uždedamas ant reikiamos vietos ir susegamas lipdukais. Poveikis prasideda po 5 - 10 min. (priklausomai nuo odos jautrumo) pajuntama šiluma. (Reikia pabrėžti, kad tai ne garstyčių lapeliai ir ne paprastas šildymas - ne tik nudegimo, bet iš viso jokių naudojimosi pėdsakų, tokių kaip paraudimas ar viršutinio odos sluoksnio temperatūros pakilimas nebus!).

Dirželis naudojamas sausas arba sudrėkintas. Dedant dirželį ant kaktos ar ant nosies drėkinti nereikia, nes veido oda labai jautri.

Rekomenduojamas naudojimo laikas 30 - 60 min. Pajutus stipraus kaitinimo pojūtį, dirželį reikia nusiimti. Nerekomenduojama laikyti būti ilgiau kaip 5 valandas. Nedrėkinant dirželio vyksta lėtas infaraudonųjų spindulių poveikis be deginimo efekto. Tokį režimą galima naudoti deginant riebalų sankaupas. Kaklo dirželį naudoti galima du kartus per dieną. Miegoti su dirželiu nerekomenduojama.

Dirželio kaina derinama.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Fohow Faradoterapinis kaklo diržas

  • Gamintojas: Fohow
  • Prekės kodas: kaklodirzas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 100.00€