Priemonės - Kojinės sveikatinančios

Priemonės - Kojinės sveikatinančios

Gamintojas:Priemonės
Prekės kodas:Priemonės Kojinės
Ar turime:Sandėlyje
Kaina: 12.00EUR
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

Tai unikalus naujausių pasiekimų pramonėje, medžiagų inžinerijoje, medicinoje ir biologijoje mišinys. Panaudojus natūralių gamtinių medžiagų savybes – galimybę absorbuoti ir reguliuoti, gautas produktas nuolat generuoja magnetines 4-14 mikronų ilgio šviesos bangas (“gyvybės spinduliai”). Esant normaliai žmogaus kūno temperatūrai, audinys sugeria ir reguliuoja energiją iš aplinkos ir nuolat siunčia ją į žmogaus kūną, todėl yra aktyvuojamos vandens molekulės mūsų organizmo ląstelėse.

Šiuolaikinis patogus dizainas: produktas pagamintas naudojant naujausias dizaino ir mados technologijas.

Drėgmės sugėrimas ir pralaidumas orui: panaudojus aukštųjų technologijų nanomedžiagas, sveikatinančių Fohow kojinių audinys gamina neigiamus jonus (anijonus), kurie pagreitina oro apykaitą, kojos gali “kvėpuoti”, todėl atsiranda lengvumo ir komforto pojūtis.

Masažo funkcija: Sveikatinančios Fohow kojinės spinduliuoja 4-14 mikronų infraraudonosios šviesos spindulius. Dėvint kojines pėdos yra statiškai masažuojamos. Kojinės pašalina skausmą, tinimą ir maudimą kojose.

Antibakterinis poveikis: Sveikatinančių Fohow kojinių audinys gamina anijonus, slopina bakterijų augimą, šalina nemalonų kvapą, kojos būna sausos. Kojinės veiksmingos esant stipriam kojų prakaitavimui ir blogam kvapui, turint pūlinėlius ant kojų,  kai skilinėja pėdų ir kulnų oda. Kojos išlieka sausos ir suteikia komfortišką pojūtį. 

Kojinės vyriškos ir moteriškos.

Gamintojas: Fohow Health Products Co., Ltd, 245 Longxia gatvė, Doumen Jingan mikrorajonas, Zhuhai miestas, Kinija

Importuotojas: UAB „Xinshidai“, Basanavičiaus 18-9, Vilnius.

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           Geras