Priemonės - Faradoterapinis juosmens diržas

Priemonės - Faradoterapinis juosmens diržas

Gamintojas:Priemonės
Prekės kodas:Priemonės faradoterapinis diržas juosmeniui
Ar turime:Sandėlyje
Kaina: 390.00EUR
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

Faradoterapiniai  šilumos diržai yra unikalūs savo savybėmis gaminiai.
Juose suderintos infraraudonųjų spindulių, refleksoterapijos, fizioterapijos, mineralų ir magnetinio lauko gydomosios savybės. Šių diržų nereikia jungti į elektros tinklą, todėl nėra elektromagnetinio lauko poveikio.

Diržai pagaminti iš specialios  medžiagos, į kurią įterpti silpni magnetai ir daugiau kaip penkiasdešimties mineralų  nanodalelės.  Mineralai prie kūno temperatūros  pradeda skleisti infraraudonuosius spindulius, todėl atsiranda šilumos efektas. Nedidelio  galingumo magnetai veikia akupunktūrinius taškus. To pasekoje sukuriamos magnetinės bangos dažnis yra artimas žmogaus audinių  sveikų ląstelių skleidžiamoms bangoms. Tai užtikrina stabilų ir gilų audinių šildymą ir gaunamas sveikatinimo efektas.

Naudojant faradoterapinį diržą juosmeniui, turintį du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), galime pasiekti sveikatinamąjį poveikio visose stuburo srityse. Gali būti naudojamas stuburo išvaržų  ar radikulito skausmams nuimti, fiziniam stuburo nuovargiui pašalinti. Jaučiamas faradoterapinio diržo poveikis ir vidaus organams. Gilus švelnus infraraudonųjų spindulių poveikis pagerina kapiliarinį kraujo cirkuliavimą krūtinės ir pilvo organuose, o tai pagerina jų funkcijas.
Keisdami faradoterapinio diržo padėtį, galima veikti bet kokį organą, tiek sveikatinimo, tiek ir profilaktikos tikslais.
 

Naudojimo būdas
Procedūros rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms.
Procedūrų skaičius neribojamas,  naudojant reguliariais  seansais pasiekiamas geresnis efektas. Griežtai  draudžiama  naudotis vartojant  alkoholį.  

Siekiant greitesnio poveikio, prieš vartojimą darbinį diržo paviršių galima sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu).

Rekomenduojamas naudojimo laikas 15-30 minučių. Galima nuimti anksčiau, jeigu deginimo jausmas stiprus. Nerekomenduojama diržą naudoti ilgiau nei 5 valandas.
Norint diržą laikyti ilgiau, nereikia jo sudrėkinti. Tuomet infraraudonieji spinduliai veikia lėčiau, be deginimo pojūčio; šis režimas tinkamas riebalų ląstelienai naikinti.

Diržą juosmeniui galima naudoti 2 kartus per dieną; miego metu diržo naudoti nerekomenduojama.

Faradoterapinių diržų negalima naudoti onkologijos, širdies-kraujagyslių patologijos, nėštumo ir psichikos susirgimų atvejais.

Dydžiai: XL, XXL iki 120 cm
Spalva: Juoda
Eksploatacijos laikas - 5000 valandų.

Gamintojas: Fohow Health Products Co., Ltd, 245 Longxia gatvė, Doumen Jingan mikrorajonas, Zhuhai miestas, Kinija

Importuotojas: UAB „Xinshidai“, Basanavičiaus 18-9, Vilnius.

KAINA DERINAMA!

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           Geras