Fohow kojinės

Fohow kojinės

Gamintojas:Fohow
Prekės kodas:kojines
Ar turime:Sandėlyje
Kaina: 12.00EUR
Kiekis:     - AR -   Į atmintinę Pridėti palyginimui

Tai unikalus naujausių pasiekimų pramonėje, medžiagų inžinerijoje, medicinoje ir biologijoje mišinys. Panaudojus natūralių gamtinių medžiagų savybes – galimybę absorbuoti ir reguliuoti, gautas produktas nuolat generuoja magnetines 4-14 mikronų ilgio šviesos bangas (“gyvybės spinduliai”). Esant normaliai žmogaus kūno temperatūrai, audinys sugeria ir reguliuoja energiją iš aplinkos ir nuolat siunčia ją į žmogaus kūną, todėl yra aktyvuojamos vandens molekulės mūsų organizmo ląstelėse.

Šiuolaikinis patogus dizainas: produktas pagamintas naudojant naujausias dizaino ir mados technologijas.

Drėgmės sugėrimas ir pralaidumas orui: panaudojus aukštųjų technologijų nanomedžiagas, sveikatinančių Fohow kojinių audinys gamina neigiamus jonus (anijonus), kurie pagreitina oro apykaitą, kojos gali “kvėpuoti”, todėl atsiranda lengvumo ir komforto pojūtis.

Masažo funkcija: Sveikatinančios Fohow kojinės spinduliuoja 4-14 mikronų infraraudonosios šviesos spindulius. Dėvint kojines pėdos yra statiškai masažuojamos. Kojinės pašalina skausmą, tinimą ir maudimą kojose.

Antibakterinis poveikis: Sveikatinančių Fohow kojinių audinys gamina anijonus, slopina bakterijų augimą, šalina nemalonų kvapą, kojos būna sausos. Kojinės veiksmingos esant stipriam kojų prakaitavimui ir blogam kvapui, turint pūlinėlius ant kojų,  kai skilinėja pėdų ir kulnų oda. Kojos išlieka sausos ir suteikia komfortišką pojūtį. 

Naudojant kartu FOHOW patalynę ir kitą produkciją, efektas būna geresnis ir ryškesnis.

Gamintojas: Fohow Health Products Co., Ltd, 245 Longxia gatvė, Doumen Jingan mikrorajonas, Zhuhai miestas, Kinija

Importuotojas: UAB „Xinshidai“, Lvovo 89, Vilnius, tel. +3705295489

 

Rašyti atsiliepimąPastaba: HTML nesiverčia!

Blogas           Geras