• Fohow Faradoterapinis diržas keliams ir kitiems stambiems sąnariams

Faradoterapinių diržų pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis -  nefritas), tame tarpe ir meteoritinės  kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonuosius spindulius ir  nedidelio galingumo magnetai, išdėstyti specialiu būdu.  Magnetų ir didelio kiekio susmulkintų iki ypač smulkių dydžių mineralų panaudojimas leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės "bangos" ilgio diapazone. Taip yra  pasiekiamas  ilgalaikis  giluminis  audinių  šildymo efektas.

Šiluma pasiekia iki 14 сm. gylį ir yra jaučiama kelių valandų bėgyje! Apskaičiuota, kad diržai yra veiksmingi ypač ilgą laiką (iki 5000 valandų!), o sudrėkintą diržą leidžiama naudoti  po 15 – 30 minučių 2 kartus per dieną. Sausą diržą nerekomenduojama dėvėti daugiau kaip 5 valandas. Šiuo atveju infraraudonieji spinduliai spinduliuojami lėtai, nėra deginimo pojūčio. 

Naudojimas: dėvėti diržą 2 kartus per dieną 15-30 minučių (sudrėkintą) ir 3-5 valandas (sausą). Miegant naudoti nerekomenduojama. Mažai vartotojų daliai yra stebimas padidintas jautrumas. Tai yra normalu. Tokiu atveju reikia sumažinti diržo naudojimo laiką.  

Komplekte 2 vnt.

Diržų kaina derinama.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Fohow Faradoterapinis diržas keliams ir kitiems stambiems sąnariams

  • Gamintojas: Fohow
  • Prekės kodas: dirzaskeliams
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 390.00€